Aktualna temperatura
 
Kozin - Łupawa trasa zielona
 
Długość trasy 18 km. Orientacyjny czas spływu około 6 godzin.
 
Jest to szlak która swym górskim charakterem zaprasza uczestników szukacjących mocnych wrażeń. Szybki nurt, liczne pokonywalne przeszkody zapewnią niezapomoniane przeżycia przez kilka godzin.
 
Na samym początku za Kozinem Łupawa nie pokazuje górskiego pazura. Prawdziwa zabawa zaczyna się po 5 kilometrze. Szybki nurt, przeszkody w postaci ostrych zakrętów, zwisających konarów, kamieni oraz bystrz dostarczą nam olbrzymiej frajdy ,Zajęci pokonywaniem przeszkód tracimy poczucie czasu zanim się obejżymy znajdziemy się na mecie w miejscowości Łupawa gdzie kończymy spływ. Zadowoleni i dumni z pokonania tej trasy wciągamy kajaki na brzeg.
 
 
 
Łupawa - Łebień trasa pomarańczowa  
 
Długość trasy 19 km. Orientacyjny czas spływu około 6 godzin.
 
Przygodę rozpoczynamy w miejscowości Łupawa. Rzeka za mostem rozwidla się i jak poprzednio  wybieramy tylko prawą odnogę, traci impet ale nadal jest ciekawa to już nie tak groźna. Po ok 2 godzinach wiosłowania dopływamy do betonowego mostu na trasie Słupsk – Gdańsk. W tym miejscu można zrobić sobie przerwę gdyż po prawej stronie mamy restaurację gdzie można napić się gorącej  herbaty jak i spożyć  ciepły posiłek. Dalej  rzeka staje się bardziej wymagająca. Zakręty stają się bardziej ciasne, coraz więcej powalonych drzew. Zwisające konary i gałęzie przypominają że płyniemy Łupawą . Spływ kończymy w miejscowości Łebień